Dzisiaj zapraszam Was na Chrzest Święty w Zofiborze.

Zdjęcia rodzinne na Chrzcie Świętym Łuków

Ale zacznijmy od początku… To był chrzest pełen zimowej magii i ciepła rodzinnego! Gdy tylko weszłam do domu, aż mnie przywitało ciepłe, przyjemne wnętrze. Dziadkowie postarali się dogrzewać do pieca, żeby wesoło i radośnie było, nawet przy zaśnieżonych oknach.

Michasia jest przesłodkim słodziakiem! Wszyscy, zarówno chrzestna jak i chrzestny, mieli ręce pełne roboty, żeby ubrać malutką solenizantkę. To była momentami wzruszająca scena, bo widać było, jak bardzo ich kochają i dbają o nią.

Chrzest Święty w Zofiborze

A potem przyszła chwila chrztu w kościele. Ceremonia odbyła się w czasie postu, a przed ołtarzem wisiał piękny wieniec z czterema świecami. Kościelny dbał o ten symboliczny gest i zapalał świeczki przed mszą. To była niezwykle urocza sceneria, która idealnie wpisywała się w atmosferę chrztu.

Nie mogło też zabraknąć zdjęć pod ołtarzem, ale Michasia zdążyła się trochę zdrzemnąć po całej tej uroczystości. A co tam, i tak była niezwykle urocza, nawet śpiąca!

Ja zawsze skupiam się na uwiecznieniu szczególnych momentów dziecka, ale też emocji rodziców i chrzestnych. To było widać na ich twarzach – radość i dumę, że mogą być częścią tego pięknego dnia.

Każdy z chrztów robię w swoim charakterystycznym stylu – naturalne, ciepłe, oddające to, jak ten dzień wyglądał. Staram się, żebyście mogli poczuć się tak, jakbyście wrócili do tego wyjątkowego dnia za każdym razem, kiedy spojrzycie na zdjęcia.

Fotograf na chrzest Łuków

Dzieci są cudowne, a ich chrzest to szczególny moment. Uwielbiam być częścią takich wyjątkowych chwil, które pozostaną z Wami na zawsze. Więc jeśli poszukujecie fotografa na chrzest w okolicach Łukowa, to ja tu stoję gotowa do działania! Dajcie mi znać, a razem stworzymy magiczne wspomnienia z tego niezapomnianego dnia!

Zapraszam też na Facebook

Obejrzyj podobne realizacje

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *